Witajcie, Muchomorki!

Opublikowano: 6 września 2020

Drodzy Rodzice i dzieci z grupy Muchomorków!

Za nami pierwszy tydzień września. Musieliśmy poznać nowe zasady przyprowadzania i odbierania dzieci, i zachowania w przedszkolu. Świetnie poradziliśmy sobie z tym, a teraz przed nami nowa przygoda – rok 2020/2021 w przedszkolu. Czeka nas nauka i zabawa, przedszkolna codzienność i na pewno wiele niespodzianek. Cieszymy się na wspólne spędzanie czasu!

Zaczęliśmy pracę z sześciolatkami – z zaangażowaniem dzieci wypełniają karty pracy z zestawu „Planeta dzieci” (wydawnictwo WSiP). Chodzimy na spacery w bezpieczne, odosobnione miejsca. Bardzo brakowało nam wędrówek, obserwacji przyrodniczych i swobodnej zabawy z kolegami na świeżym powietrzu, prawda?

Zapraszamy Rodziców na zebranie w środę, 9 września, godz. 15.30 w „strefie rodzica”.

Życzymy owocnego roku szkolnego, bezpiecznego i radosnego pobytu w przedszkolu.

A. Kornalewicz i S. Wszołek – nauczycielki grupy