22 czerwca 2026r. wszystkie grupy wzięły udział w spotkaniu edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa na wakacjach. Wskazówek i cennych rad udzielili funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguszowie- Gorcach. Dziękuję za spotkanie.