Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138054 razy

Akademia dobrych manier

Opublikowano: 20 listopada 2018

„Proszę , przepraszam, dziękuję” – używania tych czarodziejskich słów uczyły się dziś na wspólnych zajęciach Mróweczki i Pszczółki. Dowiedziały się, że mówiąc jedno z nich można zmienić czyjąś minę, poprawić komuś humor, albo naprawić to, co się popsuło. Trenowały podczas odgrywania scenek, np. wręczania prezentu. Na zakończenie zajęć przedszkolaki zatańczyły piosenkę: „Nie chcę cię znać”, w której dzieci okazują sobie wybaczenie i przytulają się. Używanie grzecznych słów nic nie kosztuje, a potrafi tak wiele zdziałać. Bądźmy na co dzień uprzejmi, serdeczni i życzliwi, inni ludzie odwdzięczą się nam tym samym.