Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 137830 razy

Bal karnawałowy 2024

Opublikowano: 2 lutego 2024

2 lutego 2024r. odbył się w przedszkolu bal karnawałowy. Zaroiło się od bohaterów dziecięcych marzeń: wróżek, królewien, batmanów, piesków i innych postaci. Stroje były pomysłowe, a humory doskonałe, nic zatem nie stało na przeszkodzie, by bal przebiegł w atmosferze radości i świetnej zabawy przy przebojach muzyki przedszkolnej i dyskotekowej. Po tańcach dzieci zasiadły do smacznego poczęstunku, przygotowanego dzięki rodzicom i trójkom grupowym, za co bardzo dziękujemy w imieniu dzieci. Pracownice przedszkola zadbały zaś o kolorowy wystrój sal, mnóstwo balonów, serpentyn i atmosferę karnawałowej zabawy. Będziemy pamiętać ten dzień przez wiele miesięcy, a może nawet lat…