Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138052 razy

DZIEŃ DRZEWA 2021

Opublikowano: 9 października 2021

Dzień Drzewa obchodziliśmy w tym roku 8 października (właściwa data to 10.10). Dzieci obejrzały film edukacyjny o lesie, odpowiedziały na pytania w konkursie przyrodniczym i spotkały się z gościem – leśniczym Leśnictwa Unisław Śląski, panem Zbigniewem Molskim. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki o tematyce leśnej, a grupa Bratków zaprezentowały śliczny taniec „Walczyk liści”.  Leśniczy zaprosił dzieci na wycieczkę do lasu i dziękował za zaproszenie na uroczystość oraz upominki, które ozdobią kancelarię leśnictwa. Przedszkolaki zaś dziękowały mu za wieloletnią opiekę nad drzewami, które rosną w naszej okolicy. Obchody Dnia Drzewa uświadamiają dzieciom, pracownikom przedszkola i całej lokalnej społeczności, że bez tych roślin nie można by  tutaj tak pięknie i zdrowo żyć. Zapraszamy Rodziców do oglądania wystawy prac dzieci na tablicach grupowych.