Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 143112 razy

Dzień Dziecka

Opublikowano: 3 czerwca 2024

3 czerwca 2024r. świętowaliśmy w przedszkolnym ogrodzie Dzień Dziecka. To był prawdziwy festiwal atrakcji: bańki mydlane, słodki bufet, malowanie na folii, zmywalne tatuaże i kolorowe warkoczyki, wspólne tańce i spotkanie z naszymi ulubionymi Seniorkami i włodarzem gminy. Uśmiechu i radości było dziś mnóstwo. Dziękujemy w imieniu przedszkolaków za życzenia i upominki: Klubowi Senior+, burmistrzowi Andrzejowi Lipińskiemu, ZGKiM Mieroszów, Państwu Brzęckim. Kochanym Mamom za upieczenie tych cudownych, bajecznie kolorowych i wesołych babeczek… Wszystkim naszym dzieciom i pracownikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i świętowanie Dnia Dziecka w tak pięknym stylu!