Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 143112 razy

Dzień Polskiej Niezapominajki

Opublikowano: 15 maja 2024

15 maja 2024r. pogoda dopisała. Z okazji Dnia Polskiej Niezapominajki – święta polskiej przyrody, przyjaźni i życzliwości – Bławatki i Stokrotki udały się na wycieczkę pieszą na Polanę pod Czerwoną Skałą. Zwiedziły ścieżkę dydaktyczną i podziwiały monumentalną skałę, obserwowały cuda wiosennej przyrody, a potem uczyły się, jak spędzać czas na łonie przyrody, szanując ją i korzystając z jej uroków. Najlepszym punktem programu wycieczki był z pewnością piknik, podczas którego przedszkolaki zajadały przysmaki i cieszyły się towarzystwem kolegów i koleżanek. Po pikniku zaś bacznie obserwowały, czy na polanie nie zostały brzydkie śmieci.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieciom plecaczków z zawartością i odpowiednie ubranie.