Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138052 razy

Dzień Przedszkolaka u Bławatków

Opublikowano: 20 września 2022

20 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci nie tylko świętowały, musiały też udowodnić, że są prawdziwymi przedszkolakami. Każdy Bławatek udzielił prawidłowej odpowiedzi na pytanie, czy lubi chodzić do przedszkola: TAK! Podczas zabaw dzieci pokazały, że umieją śpiewać, tańczyć i odpowiadać na pytania o przedszkolne sprawy i zasady. Przechodziły przez obręcze, odgadywały smaki owoców, zawiązywały bucik na kokardkę lub supełek. Potem wraz z kolegami z pozostałych grup odśpiewały „Hymn przedszkolaków” i przyjmowały życzenia od pani dyrektor i pracowników przedszkola. Na koniec odbył się słodki poczęstunek, zorganizowany dzięki pomocy Rodziców Bławatków. Dziękujemy za ten dzień. Życzymy sobie i wszystkim przedszkolakom samych pięknych, radosnych dni w przedszkolu.