Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138054 razy

Dzień Przedszkolaka w grupie Poziomek

Opublikowano: 24 września 2020

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE „POZIOMEK”

Wszyscy swoje święto mają, tańczą, skaczą i śpiewają,

Przedszkolaki przykład dają, I też swoje święto mają.

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia.

W dzień przedszkolaka każdy to wie, Bawi się z nami, kto tylko chce.”

Dzień Przedszkolaka w grupie Poziomek

Dnia 21 września grupa „Poziomki” obchodziła uroczyście Dzień Przedszkolaka. Były wspólne tańce, pląsy, zabawy ruchowe i konkursy. Dzieci miały okazję, aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne, ruchowe, aktorskie, a także przekazywały to czego się nauczyły w przedszkolu. Było bardzo wesoło i kolorowo. Za wspaniały udział otrzymały pamiątkowe korony. Na koniec na dzieci czekała słodka niespodzianka, czyli bardzo duży TORT z owocami. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci wykonały pamiątkowe zdjęcia w Foto Budce ze śmiesznymi gadżetami.