Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 140885 razy

IX Międzynarodowa Spartakiada Przedszkolaków

Opublikowano: 7 maja 2019

W dniu 26 kwietnia w hali sportowej przy ul. Hożej w Mieroszowie odbyła się IX Międzynarodowa Spartakiada Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Burmistrza Mieroszowa.
Organizatorem Spartakiady było Przedszkole Miejskie w Mieroszowie. Spartakiada ma na celu integrację społeczności lokalnej z zaangażowaniem przedszkolaków z miejscowości przygranicznych. Udział wzięły drużyny z: Meziměstí, Vižňova, Kowalowej, Sokołowska i Mieroszowa.
Wychowanie przez sport to ważny element w pracy z dzieckiem przedszkolnym. Zachęcanie do aktywności fizycznej i rozwijanie zainteresowań sportem oraz doskonalenie sprawności fizycznej to cel organizowanego przedsięwzięcia.
W trakcie spartakiady było dużo pozytywnych emocji i zabawy. Dzieci były bardzo zaangażowane, a licznie zgromadzona publiczność wspaniale kibicowała.
Przedszkolaki zostały obdarowane słodkościami, oklaskami i ogromną sympatią. Dla wszystkich serdeczne gratulacje za ducha sportowego.