Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 140884 razy

Jestem sobie przedszkolaczek…. – pasowanie na przedszkolaka :)

Opublikowano: 11 grudnia 2018

Idzie sobie przedszkolaczek śpiewa, tańczy oraz skacze.

Dziś też powód ma do śmiania, bo to dzień jest pasowania 🙂

Dzisiaj było nam wyjątkowo wesoło, bo to dzień naszego pasowania na przedszkolaka.
Od września uczyliśmy się piosenek i wierszyków, wszystko po to, aby w ten wyjątkowy dzień pięknie zaprezentować się przed rodzicami. ♥️ Najpierw wysłuchaliśmy dobrych rad od Motylków – dziękujemy, będziemy o nich pamiętać 🙂 Później przyszedł czas na nasz występ…. śpiewaliśmy, tańczyliśmy…wszyscy bili nam brawo! 🙂 Pani Dyrektor odczytała tekst ślubowania i wszyscy razem obiecaliśmy, że będziemy samodzielnie się ubierać, słuchać naszych Pań i …będziemy wszystko jeść …rodzice mają nas w tym wspierać i nam pomagać 🙂 Na koniec każdy z nas został pasowany na Przedszkolaka Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie – dumnie brzmi, prawda?! 😉 Dostaliśmy piękne dyplomy, medale i rożki obfitości. Po uroczystości czekała na nas słodka niespodzianka – dziękujemy rodzicom za pyszny poczęstunek.