Kochamy teatr!

Opublikowano: 24 marca 2021

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru (27 marca), dzieci obejrzały spektakl  pt. „Bajka o Rybaku i Złotej Rybce”. Było prawie tak, jak w prawdziwym teatrze. Należało mieć bilet i okazać go na widowni, a następnie uważnie i po cichutku znaleźć swoje miejsce, oznaczone specjalnym kodem. Dzieci pamiętają, jak należy zachowywać się w teatrze, ale dla przypomnienia panie podpowiedziały, że nie można w trakcie spektaklu rozmawiać czy  podjadać cukierków. Przedstawienie podobało się dzieciom, oglądały jak zaczarowane. Teatr ma taką magię, że działa ona nawet za pośrednictwem internetu – spektakl był „online”. Nie możemy się doczekać, kiedy znów będzie można pojechać do naszego wspaniałego, wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora….