„Komputerowy czarodziej”

Opublikowano: 10 grudnia 2018

10 grudnia przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Komputerowy czarodziej”, w wykonaniu krakowskiego teatru. Spektakl opowiadał o pewnym misiu, który z dnia na dzień stracił swoich przyjaciół, bo woleli oni grać w gry komputerowe i oglądać telewizję. Wszystkiemu winien był ów komputerowy czarodziej, których zwodził zwierzątka fałszywymi obietnicami, np. że zdobędą prawdziwych przyjaciół na zawsze, że spędzą cudownie czas w świecie wirtualnym. A tymczasem biedny miś, w świecie rzeczywistym, tęsknił za zabawą, za grą w piłkę. Na szczęście pojawiła się mądra dziewczynka, która wytłumaczyła zwierzątkom i dzieciom, że z urządzeń trzeba korzystać  Z UMIAREM, i wtedy wszystko będzie w porządku. Przy okazji przedszkolaki utrwaliły numery alarmowe i wiadomości o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę.