Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138054 razy

„Kukułka” na Dzień Rodziny

Opublikowano: 29 maja 2019

Kasztanki, nasze kochane sześciolatki, naszykowały wspaniałą niespodziankę dla Rodziców. Przygotowały spektakl pt. „Kukułka”. Akcja dzieje się w świecie przyrody, gdzie zwierzątka z radością planują, oczekują i wychowują swoje potomstwo. Podobnie jak para ludzkich rodziców. Bociany, żabki i ludzie – wszyscy na świecie kochają swoje dzieci i cieszą się każdym wspólnym dniem.

Kasztanki przedstawiły swój spektakl całej publiczności przedszkolnej. Zaprosiły przede wszystkim swoich drogich rodziców do obejrzenia „Kukułki”. Teatrzyk był śliczny i starannie przygotowany. Dzieci zagrały jak w prawdziwym teatrze. Dziękujemy i gratulujemy! A rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego: nieustającej radości z rodzicielstwa, dumy z dzieci i uśmiechu na co dzień.