Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138054 razy

Logopedyczny Konkurs Recytatorski LOGO-Elfik

Opublikowano: 25 kwietnia 2023

21 kwietnia odbył się w przedszkolu Logopedyczny Konkurs Recytatorski LOGO-Elfik. W jury zasiadły trzy znakomite logopedki: Dorota Dąbrowska, Elżbieta Frankiewicz i Agnieszka Matejczuk. Swoich sił w recytacji mogły spróbować dzieci, które w tym roku szkolnym uczęszczają na zajęcia logopedyczne.  Gratulujemy zdobywcom pierwszych miejsc: Poli Jędrzejewskiej, Erykowi Wilgockiemu i Joannie Wieczorek. Wyróżnienia zdobyli: Maciek Matusik i Ania Pyka. Wszystkie dzieci pokazały podczas występów pracę włożoną w naukę prawidłowej wymowy, ogromny urok osobisty i zdolności aktorskie. Organizatorzy dziękują jury, rodzicom i opiekunom dzieci oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji konkursu.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmiku na FB Przedszkole Mieroszów, który ciekawie prezentuje przebieg konkursu.