Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 137354 razy

Międzynarodowa Spartakiada Przedszkolaków

Opublikowano: 18 maja 2023

18 maja 2023 odbyła się X Międzynarodowa Spartakiada Przedszkolaków. Przez 3 kolejne lata nie było naszych ulubionych zawodów w związku z pandemią koronawirusa. Na szczęście mogliśmy wrócić do tradycji.

W tym roku zmierzyły się drużyny z 3 przedszkoli naszej gminy i z zaprzyjaźnionego  przedszkola w Viznowie. Rozegrano 7 ciekawych konkurencji: „Jajko”, „Kulawy lisek”, „Tratwa”, „Piłka parzy”, Tocząca się kula”, „Skarb”, „Gąsienica”. Wszyscy zawodnicy bardzo się starali, poczuli ducha sportowej walki i dostarczyli kibicom niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim za obecność. Koordynatorom: Małgorzacie Jasiak i Magdalenie Grześkowiak. Sędziemu: Sławomirowi Forysiowi i jego asystentom. Pracownikom Mieroszowskiego Centrum Kultury. Jagodzie Krusz za opiekę medyczną.

Dziękujemy sponsorom wydarzenia: Sanatoriom Dolnośląskim.

A przede wszystkim zawodnikom i naszym kochanym przedszkolakom, które z wielkim zaangażowaniem kibicowały nie tylko swojej drużynie, ale i pozostałym małym sportowcom. Do zobaczenia za rok!