Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138051 razy

Mikołaj u Malinek :)

Opublikowano: 7 grudnia 2020

Długo czekaliśmy na ostatni dzień tygodnia… piątek. Przez cały tydzień nie mogliśmy doczekać się spotkania ze Św. Mikołajem. A tu niespodzianka, bo odwiedziło nas dwóch Mikołajów 🙂 Pierwszy przyniósł nam paczki ze słodyczami – w imieniu wszystkich przedszkolaków zaśpiewaliśmy dla naszego gościa naszą mikołajkową piosenkę. Po śniadaniu pobawiliśmy się w nasze ulubione zabawy – „Jingle Bens” i „Maszynista zuch”. Przygotowaliśmy również laurki dla Mikołaja. Drugi Mikołaj był oczarowany naszym występem.. mówił że pięknie powiedzieliśmy wierszyk i zaśpiewaliśmy piosenkę. Każdy z nas dostał paczkę i zrobił sobie zdjęcie z Mikołajem. To był wspaniały dzień 🙂

Ps. Ślicznie dziękujemy Rodzicom i Trójce Grupowej 🙂