Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 146176 razy

Mikołaj u Muchomorków

Opublikowano: 4 grudnia 2020

4 grudnia odwiedził przedszkole św. Mikołaj. Muchomorki spotkały się z nim w pięknie udekorowanym przez jakieś tajemnicze elfy holu przedszkola. Dzieci zaśpiewały piosenkę i powiedziały wierszyk, a także dały świętemu książeczkę złożoną z narysowanych przez siebie obrazków. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Radość w tym dniu jest wielka – nie tylko radość otrzymywania, ale i dawania… Dziękujemy Rodzicom za pomoc Mikołajowi, a szczególnie Mamom z naszej trójki grupowej. Dziękujemy też pozostałym wysłannikom Mikołaja: władzom miasta i naszej Pani Dyrektor, którzy obdarowali dzieci słodyczami i owocami.

P.S. Ten tajemniczy elf, który urządził piękną scenerię dla Mikołaja, to nasza pani Sara!