Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 140886 razy

Mikołaj w przedszkolu

Opublikowano: 10 grudnia 2018

6 grudnia przedszkolaki z niecierpliwością nasłuchiwały dźwięku sań sunących ulicami wprost do przedszkola…Wizyta świętego zapowiadana co najmniej od wakacji budzi zawsze ogromne emocje. I tym razem Mikołaj nie zawiódł – zjawił się, ze stosem prezentów dla każdej grupy, z miłym słowem i uśmiechem. Dzieci obiecały w zamian grzeczność, uprzejmość, prawdomówność, a także przedstawiły wspaniałomyślnemu gościowi program artystyczny „Historia prawdziwego Mikołaja” – grupa Motylków. Pozostałe grupy też miały niespodzianki – wiersze i piosenki. W tym roku dzieci otrzymały od Mikołaja wiele ciekawych zabawek, między innymi zestawy klocków Playmobile. Po pożegnaniu Mikołaja zaczęła się więc świetna zabawa nowymi zabawkami, wśród których nie brak gier, układanek i pięknie ilustrowanych książek. Dziękujemy, Święty Mikołaju!