Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 140884 razy

Narodowe Święto Niepodległości

Opublikowano: 10 listopada 2022

10 listopada w naszym przedszkolu uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości tradycyjnym Porankiem Patriotycznym. Z radością zaśpiewaliśmy nasz hymn, a każda grupa przedstawiła piosenkę lub wiersz o Polsce. Uroczystość uświetnił obecnością przedstawiciel władzy lokalnej – zastępca burmistrza, Mariusz Pawlak. Nasza Pani dyrektor w pięknych słowach podziękowała dzieciom za chwytające za serce występy. Szczególnie w tych dniach doceniamy nasz kraj, wolność i możliwość spokojnego życia. Dziękujemy wszystkim małym Polkom i Polakom za Poranek Patriotyczny, a także naszym miłym koleżankom i kolegom z Ukrainy, za przepiękne zachowanie, śpiewanie naszego hymnu i pokazanie, że Ojczyzna to nie tylko kawałek ziemi, lecz to, co mamy w naszych sercach.