Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138051 razy

Pasowanie na przedszkolaka

Opublikowano: 30 października 2022

Dzień 28.10.2022 r. pozostanie na długo w pamięci „Fiołeczków” i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza przedszkolna uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. W uroczystości brali udział rodzice dzieci 3-letnich, Burmistrz Mieroszowa- Pan Andrzej Lipiński, Kierownik Klubu Dziecięcego „Akademia Misiowa”- Pani Katarzyna Wieczorek oraz Dyrektor Przedszkola- Pani Iwona Schienke.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności- dając tym samym dowód, ile się już nauczyły w przedszkolu. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły oraz recytowały wierszyki. Złożyły również przyrzeczenie, w którym obiecały używać „czarodziejskich słów”, być miłym dla innych, szanować i odkładać na miejsce zabawki oraz próbować wszystkich potraw w przedszkolu. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci dostały birety, dyplomy oraz upominki. „Fiołeczki” w gronie przedszkolaków oficjalnie zostały przywitane przez „Niezapominajki”, czyli dzieci 6-letnie piosenką „Planeta Dzieci”. Po formalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek a na dzieci czekała specjalna niespodzianka- tort!
To był piękny i bardzo wzruszający dzień!