Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138061 razy

Prowadź nas, aniołku

Opublikowano: 20 grudnia 2018

19 grudnia Kasztanki pokazały swoje przedstawienie jasełkowe w przedszkolu. Zaproszeni goście – burmistrz Andrzej Lipiński i zastępca burmistrza, Mariusz Pawlak, emerytowani pracownicy przedszkola, oraz cała społeczność naszej placówki oglądali wzruszający spektakl starszaków, przypominając sobie historię narodzin Jezusa. Maria, Józef, królowie, pastuszkowie, zwierzątka, psotne aniołki i dobroduszne diabełki wprowadziły nas wszystkich w nastrój zadumy, ale i radości. Występujące dzieci pięknie śpiewały i recytowały. Po przedstawieniu w każdej grupie odbyła się uroczystość wigilijna. Dziękujemy Kasztankom, nauczycielkom i pracownikom przedszkola, którzy zaangażowali się w przygotowanie jasełek.