Spartakiada Przedszkolaków 2024

Opublikowano: 10 maja 2024

10 maja w hali sportowej MCK-u w Mieroszowie odbyła się XI Spartakiada Przedszkolaków.

W zmaganiach sportowych pod hasłem „Zdrowo na sportowo” uczestniczyły dzieci z: Oddziału Przedszkolnego w Sokołowsku, Oddziału Przedszkolnego w Kowalowej oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie.

Ośmioosobowe zespoły rywalizowały w następujących konkurencjach:

„Kelner”, „Skoki kangurów”, „ Sadzenie warzyw”, „Nosze”, „Piramida”, „Kładka”, „Sprytne stopy”.

Nad prawidłowym  przebiegiem zawodów czuwał sędzia- P. Sławomir Foryś, nauczyciel wychowania fizycznego ze PSP w Mieroszowie. Natomiast każdej z drużyn wspaniale asystowały uczennice.

Na trybunach  zasiedli zaproszeni goście i zarazem najwspanialsi kibice, którzy gromko dopingowali dzielnym małym sportowcom.

Opieką medyczną otoczył nas P. Przemysław Modrzejewski- Ratownik Medyczny.

A nad oprawą muzyczną i nagłośnieniem czuwał niezastąpiony P. Michał Sowa.

Wielkie podziękowania składamy również Pracownikom Mieroszowskiego Centrum Kultury, którzy jak co roku, wsparli organizację naszej Spartakiady.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Spartakiady Przedszkolaków, która odbyła się 10 maja 2024r.

Zdjęcia p. Tomasza Tracewskiego: https://www.facebook.com/share/p/bUtTT1cahvPZwuRs/

Fot. poniżej: przedszkole