Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 143114 razy

Spotkanie z policjantem

Opublikowano: 18 kwietnia 2023

18 kwietnia przedszkolaki spotkały się z dzielnicowym z mieroszowskiego posterunku Policji, starszym sierżantem Mateuszem Zywertem. Policjant opowiedział, jak reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub bezpieczeństwu: spotkanie z nieznanym psem, zaczepianie przez obcą osobę, zagubienie w miejscu, gdzie przebywa dużo ludzi. Przypomniał również, że telefon służy nie tylko do grania czy oglądania filmików, ale również do wzywania pomocy i może nam uratować życie, gdy zadzwonimy na numer alarmowy. Dziękujemy, panie Mateuszu! Również za opaski odblaskowe, tak potrzebne podczas przemieszczania się po drogach publicznych.