Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 146177 razy

W roli głównej – dynia!

Opublikowano: 30 października 2021

29 października Bławatki przyniosły dynie – dziękujemy Rodzicom za wyszukanie ciekawych, niepowtarzalnych okazów i za przygotowanie ubranek w pomarańczowym kolorze. W „dniu dyni” dzieci poznawały rodzaje dyni, jej właściwości i przekonały się, że to wartościowe i uniwersalne warzywo – nie tylko można je jeść w różnych postaciach ale i świetnie się nim bawić. Bławatki dynie oglądały, dotykały, wąchały; układały według kolorów, kształtów,  a nawet toczyły w slalomie jako piłkę. Rozwiązywały zadania na tablicy multimedialnej, oczywiście zadania dotyczyły dyni. W przedszkolu na obiad zjadły zupę-krem z dyni. Było jeszcze wiele innych zadań… Cały dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.