Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138058 razy

Warsztaty przyrodniczo-leśne w listopadzie

Opublikowano: 5 grudnia 2018

W listopadzie warsztaty przyrodniczo-leśne odbyły się już nie w terenie, ale w sali przedszkolnej. Dzieci obejrzały zebrane w październiku okazy: liście, szyszki, żołędzie, mech i bukiew. Świetnie pamiętały, o czym rozmawiały podczas ostatniego spotkania, znakomicie rozpoznały na planszach nasze ulubione drzewa. Tym razem dzieci zgłębiły temat znaczenia drzew – dowiedziały się, dlaczego wszyscy potrzebujemy drzew, czym żywią się drzewa i co wytwarzają. Na zdjęciach – przedszkolaki kosztują czystej wody i wody z rozpuszczoną multiwitaminą – teraz wiedzą, jaką wodę lubią drzewa. Na zakończenie uczestnicy wykonali wielki plakat związany z tematyką zajęć.