Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 143123 razy

Wizyta św. Mikołaja

Opublikowano: 6 grudnia 2023

6 grudnia przybył nasz wytęskniony, ukochany św. Mikołaj. Podczas spotkania z Nim dzieci zaśpiewały bardzo ładne piosenki, a grupa Bratków – nasze pięciolatki – wyrecytowały również piękne wiersze. Każde dziecko dostało od Mikołaja prezent, ale niektórzy dostali również przestrogi – aby być grzecznym, zjadać surówki i słuchać pani w przedszkolu. W imieniu dzieci dziękujemy wszystkim POMOCNIKOM i św. Mikołajowi za przygotowanie podarków. Natomiast Bratkom i paniom: Małgorzacie i Magdalenie za wykreowanie magicznej atmosfery prosto z bieguna północnego, ale mimo to ciepłej i serdecznej. Do zobaczenia za rok, Święty Mikołaju!