„Szlakiem dzika” w bibliotece

Opublikowano: 12 października 2023

12 października Bławatki odwiedziły Bibliotekę Miejską. Dzieci mogły pooglądać książki w oddziale dziecięcym. Sprawiło im to wielką przyjemność. Zachęcamy Rodziców, aby zapisali dzieci do biblioteki, bo czytania książek nie zastąpi najlepszy komputer czy telewizor…

Przy okazji, obejrzeliśmy w bibliotece wystawę pokonkursową „Szlakiem dzika”.  Prace dzieci zachwyciły różnorodnością ujęcia cech tego interesującego leśnego zwierza, który jest symbolem naszej gminy. Bławatki odnalazły swoje obrazki. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom przy tworzeniu ich dzieł.

Dziękujemy pani Wioletcie Ryż za miłe przyjęcie w bibliotece i wypożyczenie nam pięknej powieści dla dzieci – „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. Po powrocie do przedszkola przeczytaliśmy pierwszy rozdział. Przygody Doroty i pieska o imieniu Toto zaciekawiły dzieci. Mamy więc zapewnioną bardzo interesującą lekturę na najbliższe tygodnie.