Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 146176 razy

Wycieczka do Leśnictwa

Opublikowano: 10 października 2022

10 października, w Dniu Drzewa, Niezapominajki i Bławatki pojechały na wycieczkę do Leśnictwa Unisław Śląski. Spotkały się z leśniczym, Zbigniewem Molskim i podleśniczym, Adamem Wojniczem, którzy oprowadzili dzieci po lesie i pokazali, jak sadzi się drzewa. Przedszkolaki spacerowały po lesie, podziwiały piękne wybarwione liście i rozpoznawały wśród drzew klony, buki i świerki. Widziały także leśne źródło i stawy. Na zakończenie piekły kiełbaski i zjadały smakołyki zabrane na wycieczkę. Dziękujemy panom  leśniczym, którzy tak serdecznie przyjęli w Leśnictwie małych gości, podzielili się swoją wiedzą i zorganizowali ognisko.