Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138058 razy

XIV Gminny Konkurs Recytatorski ELFIK

Opublikowano: 28 marca 2019

27 marca odbył się XIV Gminny Konkurs Recytatorski „ELFIK”. Uczestników oceniało jury w składzie: Bożena Filipowska, Małgorzata Mirosz, Andrzej Lipiński. Do konkursu przystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie, Publicznej Szkoły w Mieroszowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowalowej i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sokołowsku. Oto wyniki:
Kategoria dzieci 5,6-letnich:
I miejsce – Lena Mierzwiak
II miejsce – Hanna Duda
III miejsce – Anna Busz
Wyróżnienia: Zuzanna Cierniak, Oliwia Rejkowicz
Kategoria dzieci 3-4-letnich:
I miejsce – Gabriela Korejwo
II miejsce – Mikołaj Łuksin
III miejsce – Kaja Kaczyńska
Wyróżnienia: Hanna Chmielnicka, Lena Ryba
Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom za uczestnictwo i upominek od organizatora konkursu – Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie wspaniałego poczęstunku dla małych aktorów.