XVI Przegląd Twórczości Dziecięcej Wieku Przedszkolnego

Opublikowano: 14 czerwca 2023

14 czerwca odbył się XVI Przegląd Twórczości Dziecięcej Wieku Przedszkolnego, po trzech latach przerwy, spowodowanej pandemią. Na szczęście w tym roku mogliśmy powrócić do naszej sztandarowej imprezy – święta wszystkich przedszkolaków z terenu Gminy Mieroszów. Jakąż radością było dla widzów ujrzeć taneczne dokonania dzieci z oddziałów przedszkolnych szkół w Kowalowej i Sokołowsku i wszystkich grup naszego przedszkola. Przedszkolaki z Viznova dały niesamowity popis razem ze swoimi mamusiami przy przebojach Abby. Brawo! Brawo!! Brawo!!!

Patronat artystyczny nad przeglądem objęła Elżbieta Szomańska, a obecnością zaszczycili przedstawiciele władz Gminy Mieroszów, Mezimesti, dyrektorzy szkół i przede wszystkim rodziny przedszkolaków. Tegoroczny Przegląd był dedykowany właśnie rodzinom.

Dziękujemy organizatorom, sponsorom, patronom, pracownikom Mieroszowskiego Centrum Kultury, Rodzicom, nauczycielkom i pracownikom przedszkola. Dziękujemy naszej Pani dyrektor, Iwonie Schienke, bo bez niej nie byłoby Przeglądu. Dziękujemy koordynatorce, Małgorzacie Jasiak, za dostarczenie nam tylu wrażeń i ciężką pracę. Do zobaczenia za rok!