Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 143123 razy

XVII Gminny Konkurs Recytatorski „Elfik „

Opublikowano: 31 marca 2023

31 marca 2023r. odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski „Elfik”.
Przed Jury zaprezentowali się laureaci konkursów oddziałów przedszkolnych z placówek oświatowych Gminy Mieroszów. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało 17 uczestników z Zespół Szkolno-Przedszkolny W Sokołowsku, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej oraz Przedszkole Mieroszów. Dzieci prezentowały wiersze polskich poetów m.in. Jana Brzechwy, Wandy Chotomskiej, Doroty Gellner…Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 – dzieci 3, 4-letnie:

I miejsce Ola Jachimczak

III miejsce Natalia Nylec

wyróżnienie: Marcelina Altheim, Wiktoria Mańska

– 5, 6 letnie

I miejsce: Pola Jędrzejewska

II miejsce: Hanna Sarnecka

III miejsce: Mikołaj Musiał

wyróżnienia: Jadwiga Barnaś, Laura Krusz

Gratulujemy Nauczycielkom za wspaniałe przygotowanie dzieci.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom  serdecznie gratulujemy!