Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138059 razy

Z policjantem i strażakiem

Opublikowano: 18 października 2022

18 października przedszkolaki spotkały się z policjantami z mieroszowskiego posterunku. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom, jak ważne jest zachowanie zgodne z zasadami bezpieczeństwa na ulicy i w innych miejscach. Przedszkolaki przypomniały sobie, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę – przećwiczyły to pod troskliwym okiem policjantów. A w piątek, 14.10.2022r. dzieci ćwiczyły zachowanie w razie ewakuacji i pożaru. Tym razem instruował przedstawiciel straży pożarnej, który dopilnował, by każdy pracownik przedszkola przećwiczył obsługę gaśnicy. Bardzo pięknie dziękujemy za te pożyteczne i ciekawe lekcje.