Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 137356 razy

Z wizytą w Bibliotece Miejskiej w Mieroszowie

Opublikowano: 20 października 2021

Dnia 20 października w piękny, jesienny poranek odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę w Mieroszowie. Podczas wizyty mieliśmy możliwość zapoznania się z wypożyczalnią i jej bogatym księgozbiorem. Wszystkim spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Pani bibliotekarka opowiedziała nam o bibliotece i zbiorach znajdujących się na półkach. Poznaliśmy zasady wypożyczania książek. Pani zachęciła nas, by wraz z rodzicami przyjść do biblioteki i wziąć udział w projekcie: ,,Zabierz swoje dziecko do biblioteki i odbierz wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą w prezencie od Instytutu Książki”. Na koniec spotkania Pani bibliotekarka rozdała nam kolorowe zakładki do książek. Z pewnością tu wrócimy. Mamy nadzieję, że z Naszymi rodzicami.

Z wizytą w Bibliotece Miejskiej w Mieroszowie