Z wizytą w Kowalowej

Opublikowano: 22 września 2023

W piątek, 22 września, grupa Bławatków – na zaproszenie oddziału przedszkolnego, nauczycielki Anny Gawron-Matyki i dyrektora  szkoły, Danuty Wypych – gościła w Publicznej Szkole Podstawowej w Kowalowej. Dzieci wspólnie obchodziły Dzień Przedszkolaka. Po zabawie integracyjnej, podczas której poznały swoje imiona, przedszkolaki startowały w konkurencjach sportowych jako drużyny: dzików i muflonów. Po świetnej zabawie był czas na piknik: pieczone kiełbaski, wata cukrowa, popkorn i inne przysmaki. Na zakończenie dzieci namalowały na folii dzieło pod tytułem „Kolorowy świat”.

Dziękujemy dzieciom i pracownikom szkoły w Kowalowej za wspólnie spędzony czas i możliwość nawiązania nowych, wspaniałych znajomości i przyjaźni. Do zobaczenia!