Logo Przedszkola Górny element

AKTUALNOŚCI

Najnowszy film:

zobacz wszystkie filmy»


Naszą stronę odwiedzono: 138060 razy

Zabawa z odkodowywaniem obrazków

Opublikowano: 22 kwietnia 2020

Witajcie moi mali matematycy !!

Jak się macie? Dla chętnych uczestników warsztatów matematycznych proponuję zabawę z odkodowywaniem obrazków. Pamiętacie jak na warsztatach odkodowaliśmy ukryty księżyc? Dzisiaj proponuję Wam taką samą zabawę.

Przygotujcie kredki w poniższych kolorach:

Zabawa z odkodowywaniem obrazków

Poproście Rodziców o wydrukowanie kart pracy (w załączeniu). Jeśli nie macie drukarki to możecie  zrobić zadanie na kartce w kratkę – poproście rodziców – na pewno Wam pomogą 🙂

Zakodowałam dla Was dwa obrazki – jestem ciekawa czy uda Wam się odkodować to co dla Was ukryłam.:) Pokażcie czy się udało (wyślijcie zdjęcie na Messenger: Monika Grzelka, mailem: mgrzelkaa@op.pl lub ).

Miłej zabawy!!!

Monika Grzelka

Załączniki:

Plik Opis Wielkość pliku
Pdf 1zakodowany obrazek 29 KB
Pdf 2zakodowany obrazek 35 KB