Budujemy zamki

Opublikowano: 8 stycznia 2019

Na początku stycznia przenosimy się w zamierzchłą przeszłość – w czasy zamków, rycerzy i księżniczek. Budujemy zamki z klocków, porównujemy wysokość wież i bram, robimy kukiełki królów i smoków. Bawimy się w „Króla Lula”, tańczymy tańce dworskie. To nas bardzo ciekawi – oglądamy ilustracje i książki, i nie chce się wierzyć, że kiedyś nie było aut i komputerów.

Drodzy Rodzice, już 23 stycznia bal karnawałowy. Proszę przygotować kostiumy, w których dzieci zechcą wystąpić.

A 25 stycznia Pszczółki wystąpią na „Koncercie dla Babci i Dziadka” w Mieroszowskim Centrum Kultury – będą tańczyć. Proszę poszukać dla dzieci ciemnych bluzek (czarne, granatowe) i ciemnych spodni (mogą być zwykłe spodnie dresowe lub tzw. leginsy), i przynieść do przedszkola, abyśmy mogli poćwiczyć nasz taniec w strojach. Dziękuję.

A. Kornalewicz