Dwie Dorotki

Opublikowano: 20 marca 2019

20 marca Motylki i ich panie przygotowały dla całej społeczności przedszkolnej wspaniałą niespodziankę – przedstawiły teatrzyk pt. „Dwie Dorotki” na podstawie bajki J. Porazińskiej. W ten sposób przywitały wiosnę. Przedstawienie było świetnie zrealizowane – piękna dekoracja, bajkowe kostiumy, doskonała ilustracja muzyczna. I oczywiście niesamowita gra aktorska naszych pięciolatków! Dziewczynki i chłopcy wczuli się w swoje role. Należą im się wielkie brawa. A paniom: Iwonie i Karolinie – serdeczne gratulacje za przygotowanie dzieci i sprawienie widzom artystycznej uczty. Dziękujemy! Dziękujemy również za przypomnienie poprzez bajkę o dwóch Dorotkach, że zawsze warto pomagać, być życzliwym, że dobrze jest być pracowitym i miłym. Dla gruszy, pieca chlebowego, pieska, kotka… i dla wszystkich ludzi, z którymi mamy styczność każdego dnia. Weźmy zatem przykład z dobrej Dorotki. To było piękne przywitanie wiosny!