Suszone kompozycje

Opublikowano: 11 listopada 2020

Dnia 30-10-2020 r. (piątek) odbyły się w naszym przedszkolu kolejne „Warsztaty rękodzieła i florystyki”. Tym razem dziewczynki ze starszych grup, pod okiem nauczycielki, przygotowały „Jesienne kompozycje z suszu”. Wykorzystały m. in. suszone kwiaty hortensji, wrzosy, gipsówkę, jarzębinę, różnego rodzaju trawy, liście klonu oraz dębu, szyszki, orzechy włoskie, żołędzie, kasztany.. nie zabrakło również egzotycznego suszu- protei, trawy pampasowej, karczocha, liści palmy oraz gałązek eukaliptusa. Uczestniczki warsztatów były bardzo zaangażowane w pracę, towarzyszyło im skupienie oraz radość z wykonanej pracy. Dzieło rąk własnych „Małe florystki” wyeksponowały w holu przedszkola, aby ich prace mogli podziwiać rówieśnicy, pracownicy przedszkola oraz rodzice. Z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty!”