Sok owocowo-warzywny

Opublikowano: 19 października 2024

18.10.2024r. Stokrotki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych i uczyły się, jak przygotować sok z owoców i warzyw. Dzieci wrzucały do sokowirówki pokrojone produkty, a maszyna przetwarzała je w pyszny, zdrowy napój pełen witamin. Dodatek małego kawałka imbiru sprawił, że sok nabrał wyrazistego smaku. Stokrotki ze smakiem wypiły swoje porcje i częstowały się owocami i warzywami, które nie zostały wykorzystane do zrobienia soku. Mandarynki, maliny i gotowane buraczki zniknęły z talerzyków w mgnieniu oka. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu warsztatów. Miejmy nadzieję, że atrakcyjne zajęcia w przedszkolu, radość ze wspólnego działania i pyszny smak soku zachęci Stokrotki do zwracania uwagi na to, że to, co najlepsze i najzdrowsze dla nas, możemy zrobić własnymi rękami.